BBM

3.3.13.170 için Android

BBM'nin resmi versiyonu Android ile buluştu

4.1

15

15.2M

Bu uygulamayı oyla

BBM (BlackBerry Messenger), BlackBerry'nin resmi anlık mesajlaşma aracıyken artık size BlackBerry kullanıcılarının yanı sıra Android ve iOS cihazlarının kullanıcılarıyla mesajlaşma ve sohbet etme imkanı tanıyor.

BBM uygulaması her zaman arka planda açıktır ve böylece bir mesaj aldığınızda anında haberiniz olur. Aynı şekilde mesajınız yerine ulaştığında ve okunduğunda da uygulama sizi bilgilendirir.

Bu çeşit bütün uygulamalarda olduğu gibi BBM (BlackBerry Messenger) resim, sesli mesaj ve birçok farklı döküman çeşidi gönderebilir. Tabi ki yüz ifadeleri de uygulamada mevcuttur.

Gizlilik için BBM size birçok özellik sunar. Kullanıcılar iletişimde olacağı kişileri seçebilir ve kimin mesaj atıp atamayacağını kontrol edebilir. Aynı şekilde kişi listenizde olmasa bile onlarla gruplar kurabilirsiniz.

BBM (BlackBerry Messenger) tanıdık ve arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayan çok güçlü bir anlık mesajlaşma aracıdır. Whatsapp veya Line'a mükemmel bir alternatiftir ve size hız ve kolaylık sunar.

Uptodown X